Будинки з СІП панелей


Будинки з СІП панелей

Панельні будинки – популярна технологія на Заході та в Україні

Сьогодні будинки з СІП панелей справедливо визнані найтеплоємнішим матеріалом у світі. В чому полягає така висока оцінка? З англійської мови абревіатура SIP розшифровується як: Structural Insulated Panel, тобто Структурно Ізольована Панель. Складається вона з внутрішнього та зовнішнього шару плит ОСП і пінополістиролу. Їх склеюють поміж собою за допомогою поліуретанового клею під тиском.

Ознайомимось із короткою характеристикою кожного з матеріалів, задіяних у виробництві:

 • ОСП, або ж орієнтована стружкова плита складається з кількох шарів деревної стружки, склеєних різноманітними  смолами. Через те, що тріски розташовані як вздовж, так і впоперек досягається ефект міцності та еластичності.
 • Пінополістирол – це спінений полістирольний пластик із закритими порами. Саме остання характеристика його робить таким надійним заощадником тепла.

Такі відмінні якості роблять канадський будинок значно комфортнішим з точки зору мікроклімату, особливо у порівнянні з цегляним. Країни Північної Америки та Європи вже давно вірні такому методу будівництва.

Будинки з СІП-панелей: надійність та затишок

Низка переваг панельних будинків:

 • Стійкість до температурних коливань. Діапазон від  -50 до +50 не є загрозою для такої оселі. Комфортний мікроклімат гарантований!
 • Міцність. Завдяки цільній конструкції, будинки з сандвіч-панелей здатні витримати урагани та землетруси до 7,5 балів. Їх вертикальне навантаження до 10 тон і поперечне рівне 2-м тонам на 1 м кв.
 • Швидкість зведення. Результату можна чекати вже за 2-3 місяці – не залежно від сезону чи погодніх умов.
 • Екологічність. Будівництво будинків з СІП панелей ідеально вписується в концепцію «Green building» – екологічно чистих технологій.
 • Довговічність. На відміну від дерева, пінополістирол не піддається згубному впливу часу.
 • Звукоізоляція. Стіни канадського будинку поглинають шуми до 70 Дб! Саме внутрішній шар панелі слугує для такої благородної мети. Тепер шумна вечірка у вітальні не завадить відпочити в сусідній кімнаті.
 • Вогнестійкість. Самозгасання теж сприяє високому рівню безпеки. Теплова енергія, яка виділяється при горінні такого матеріалу у 7 разів менша, аніж за умови спалахування дерев’яних конструкцій.

Спосіб, який викликає довіру: будівництво будинків з СІП панелей

Процес конструкції приміщення такого типу є простим та швидким:

 • Проектування. Після вибору земельної ділянки клієнт має визначитися, чи бажає він бачити на ньому приміщення, зведене за типовим планом або ж обирає індивідуальний проект.
 • Закладення фундаменту. Оскільки будинок з СІП панелей значно легший за аналоги, його можна звести із дрібнозаглибленою стрічковою основою.  Це значно спрощує та здешевлює процес, але не робить результат менш якісним. Залізобетонна стрічка встановлюється на засипану піском траншею глибиною від 0,5 до 0,7 м. За умови правильного вкладання та грамотної гідроізоляції такий фундамент чудово впорається з усіма покладеними на нього функціями.
 • Зведення «коробки». Одразу після проходження попередньої «сходинки» можна переходити до наступної. З допомогою антисептика та бітумної мастики здійснюється гідроізоляція панелей, які формують перший поверх приміщення. Підлогові панелі кріпляться поміж собою саморізами. З’єднання – запінюються. З торців панелі технологічні пази монтують обв’язні бруси. І вуаля – долівка готова! На черзі – стіни. Їхньою основою стане нижній обв’язний контур. Фіксація конструкції анкерними болтами завершить підготовчі клопоти. Після цього можна переходити до безпосереднього монтажу стінових панелей.
 • Встановлення даху. Будинки з СІП панелей передбачають навіть дах з такого самого матеріалу! Це дозволяє легко обійтися без зайвого утеплення та пароізоляції, що приведе до значної економії. Панелі СІП  встановлюються за принципом «шип-паз», торці закривають обв’язними  дошками. Доповнить надійну конструкцію герметизація.
 • Заключні роботи. Встановлення вікон та дверей, внутрішнє оздоблення – фінальний акорд, що дозволить називати будівництво остаточно завершеним!

 

Контакти

Адрес

Вул. Виговського 100

Телефон

+ 38 (067) 323 20 99