м. Львів
067 32 32 099
вул. Виговського 100
м. Чернівці
096 60 69 443
вул. Чорноморська 4а
м. І.-Франківськ
050 37 38 053
вул. Драгоманова 12
м. Одеса
067 51 88 388
вул. Жукова 14Б
м. Умань
096 18 71 119
вул. Шевченка 29
м. Дніпро
050 08 32 735
вул. М. Малиновського 2
м. К.-Подільський
068 45 45 345
вул. Пушкінська 53

Будинки з коноплі


Компанія АРТХАУС БУД є офіційним представником еко-утеплення з Технічної Коноплі від фірми «Хэмпаер Микс».

Утеплення і Будівництво будинків з Допомогою Технічної Коноплі

Здоров’я і якість життя людини безпосередньо залежить від її думок, харчування, способу життя і місця існування. Всі ці фактори пов’язані між собою. Якщо взяти середовище проживання, то всім відомо, що більше половини свого життя людина проводить в своєму будинку (квартирі). Перебуваючи вдома людина відпочиває, відновлює здоров’я, набирається духовних і фізичних сил. Це відбувається тільки за однієї умови — цей будинок побудований з природних, нетоксичних матеріалів. На сьогоднішній день, є можливість як технічно, так і економічно зводити, і утеплювати будинки такими матеріалами не завдаючи шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу.

Ви хочете жити в будинку, який:

Економить ваші кошти круглий рік;
Добре тримає тепло взимку, прохладу- влітку;
Побудований з природних матеріалів;
Сприятливо впливає на ваше здоров’я;

У свою чергу, наша компанія повністю підтримує ідею використання тільки натуральних матеріалів при будівництві, утепленні будинків і розробила свій унікальний продукт, складові якого перебувають в достатку в Україні. Детальніше про будівництво будинків з коноплі можна онлайн або в наших представництвах у Львові, Києві чи в Одесі.

Компонентів всього чотири: технічні коноплі, гашене вапно, добавка з мінералів і вода. За допомогою них можна утеплювати підлоги, стіни, перекриття, горища і підвали, а також зводити нові стіни при наявності каркаса.

Технологічний Процес Приготування:

Виробництво суміші займає 5 хвилин і відбувається безпосередньо на будівельному майданчику.

Якість утеплювача дуже сильно залежить від якості компонентів і технології процесу.

Після вилучення з міксера, який був спроектований нашою компанією спеціально для перемішування конопляного багаття з вапном, суміш готова до використання

Опис Процесу Пристрою Утеплювача і Його Властивостей.

Перед початком утеплення стін, встановлюється спеціально розроблена нами опалубка в залежності від товщини майбутнього утеплювача. Суміш засипається всередину опалубки і утрамбовується. Через кілька хвилин можна піднімати опалубку. Процес карбонізації (процес затвердіння шляхом поглинання CO2) починається з моменту перемішування всіх компонентів в міксері і протікає всередині утеплювача на мікроскопічному рівні протягом багатьох років. По суті, зовнішні стіни будуть очищати повітря в будинку протягом багатьох років. Вапно, яке огорнуло частинки конопель повертається в свій природний стан вапняку і підвищує рівень PH в приміщенні, тим самим забираючи можливість розмноження бактерій і вірусів. Каркас втоплений в утеплювачі ніколи не згниє, а навпаки окам’яніє, так як конопля буде відмінно регулювати вологість протягом багатьох десятків років за рахунок своєї гігроскопічності. Конопля здатна вбирати вологу в 4 рази більше свого власного обсягу, а потім випускати її назовні, і тому стіна, утеплена, буде повністю паропроникною (немає необхідності витрачати гроші на гідро- і паро-бар’єри) і самостійно регулювати рівень вологості в приміщенні (немає необхідності встановлювати систему вентиляції). Те ж саме стосується і тепла — висока теплоємність стіни утепленої коноплями дозволяє їй тримати в собі тепло довгий час у відсутності джерела тепла.

Таким чином маємо утеплювач / будівельний матеріал, який складається тільки з природних компонентів, економить кошти мешканців цілий рік і сприятливо впливає на здоров’я людини і навколишнє середовище. Час висихання утеплювача залежить від клімату, пори року, погодних умов і товщини самого утеплювача. Влітку через 2-3 тижні після влаштування утеплювача в новій стіні можна починати обробку.

Зовнішня і внутрішня обробка може включати в себе різні штукатурки на базі вапна і глини, а також дерево.

Головне — не використовувати токсичні , синтетичні матеріали і фарби, тим самим нівелюючи всі магічні властивості утеплювача.

Переваги:

Безкоштовний регулятор рівня вологості і температури в будинку.
Істотна економія коштів при опаленні і охолодженні круглий рік.
Економія на фундаменті при зведенні стін з нашого матеріалу (щільність становить 250-280 кг / м3).
Відсутність системи вентиляції при паропроникних стінах.
Відмінні теплоізоляційні дані (λ = 0.06 Вт / (м * К)
Гігроскопічність багаття допомагає поглинати, а потім випускати зайву вологу з приміщення, гарантуючи комфортний мікроклімат в приміщенні.
Використання тільки натуральних нетоксичних матеріалів без цементу і пластика.
Повішення рівня PH в приміщенні за рахунок антисептичних здібностей вапна гарантує відсутність грибка, вірусів і зміцнює здоров’я людини.
Висока термальна маса матеріалу дозволяє довго тримати необхідну температуру в приміщенні.
Відмінне акустичне поглинання за рахунок високої пористості.
Каркас втоплений в утеплювачі кам’яніє з роками через відсутність підвищеної вологості.
Матеріал не гниє, і грибок не формується через регуляцію вологості.
Матеріал не горючий, і гризуни в ньому не заводяться.
Під час висихання 1м3 суміші утеплювача поглинають 165 кг вуглецю, так як вапно поглинає СО2 під час твердіння.
Немає необхідності у використанні системи вентиляції і токсичних утеплювачів з паро- та гідро-бар’єрами.

Контакти

Адрес

Вул. Виговського 100

Телефон

+ 38 (067) 323 20 99