Каркасні будинки


Каркасні будинки – сучасно і безпечно!

Рік за роком світове співтовариство все частіше звертає увагу на тенденції, які повертають нас до традицій і змушують задуматися про навколишнє середовище. Каркасний будинок є прекрасним зразком такого поєднання. Він давно став популярним на заході. У країнах ЄС, США та Канаді існує ряд затверджених державою норм щодо каркасного будівництва. Компанія Артхаус Буд працює саме за цими стандартами.

0
Проектів у роботі зараз
0
Побудованих споруд
0
Проектів на вибір

 

Серед стандартів, прийнятих на озброєння:

 • європейський норматив Єврокод 5;
 • французькі норми DTU 31.1, DTU 31.2;
 • німецький національний норматив DIN 1052.

Крім того, ми неабияк ретельно ставимося до сировини. Регулярний радіологічний та фітосанітарний контроль є запорукою усунення можливих ризиків і загроз на користь наших клієнтів і їх безпеки. Довгий експлуатаційний термін також відноситься до очевидних переваг. Каркасний будинок недорого стане затишним житлом або вдалою забудівлею для Вашого бізнесу на 80-100 років в умовах дбайливого ставлення.

Процес виробництва каркасних будинків і збірних каркасно-щитових будинків

Сировина

Для виготовлення даху, балок перекриття та стінових панелей використовують сосну. Ми забезпечуємо для деревини регулярний радіологічний та фітосанітарний контроль, тому наша продукція успішно експортується в країни ЄС.
Ми гарантуємо, що всі наші вироби: каркасні і збірні каркасно-панельні будинки, готелі, ресторани, бази відпочинку виготовлені тільки з сертифікованих і якісних будівельних матеріалів. Саме тому вони цілком безпечні і мають тривалий експлуатаційний термін.

Комунікації в каркасному будинку

Всі комунікації, які необхідно встановити в каркасному або каркасно-щитовому будинку, потрібно запланувати заздалегідь і позначити в проекті будівництва. Комунікації найчастіше прокладаються в порожнинах стін або в проміжках між фінішними: обробкою і стійками. У балках перекриття і стійках можна робити отвори, але завжди потрібно дотримуватися нормативів.

Процес виготовлення каркасно-щитового будинку

ЗОВНІШНЯ СТІНА КАРКАСНОГО БУДИНКУ У РОЗРІЗІ

 1. Зовнішнє оздоблення (фальш-брус, штукатурка по екструдованому пінополістиролу, магнезитова плита або ЦСП під фарбування, клінкерна цегла)
 2. Монтажна рейка вентильованого фасаду, січення 25х45 мм
 3. Плівка вітрозахисна Tyvek House Wrap
 4. ОСБ-3, товщина 10мм
 5. Утеплювач (базальтова вата)
 6. Плівка парозахисна
 7. Внутрішня оздоба (вагонка, гіпсокартон, ЦСП, магнезитова плита)
 8. Стійки каркасу 45х140 мм

Кондиціонування та опалення у каркасному будинку

У каркасному будинку можна встановлювати водяне опалення. Це зробити легше, ніж, наприклад, у газобетонній чи цегляній будівлі. Набирає популярності також повітряне опалення, яке часто використовується у Північній Америці. Найбільш практичним та вигідним способом кондиціювання є встановлення спліт систем, особливо для комерційних проектів. Така система коштує недорого, а виконує одразу кілька функцій: опалює будинок взимку та охолоджує влітку.
Важливим є те, що тип опалення для каркасного будинку потрібно обирати ще на стадії створення проекту, тому що в процесі будівництва треба робити спеціальні пустоти в каркасі.
Купити каркасный будинок можна у компанії АртХаус Буд.

ОСНОВНІ ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА КАРКАСНОГО БУДИНКУ

 

Фундамент

Для каркасного або каркасно-щитового будинку можна використовувати стовпчастий або малозаглублений стрічковий фундамент, тому що вага такого будинку у кілька разів менша, ніж вага газобетонного або цегляного. При будівництві фундаменту  каркасних будинків швидкого спорудження слід враховувати багато факторів, таких як рельєф місцевості, висоту, на якій залягають грунтові води та склад самого грунту. Для одноповерхового будинку достатньо товщини фундаменту 25 см, для двоповерхового – 30 см. В тому випадку, коли каркасний будинок облицьовується клінкерною цеглою, товщину фундаменту потрібно збільшити на 12 см по периметру.

Монтаж каркасу

Усі каркасно-панельні, збірні будинки від компанії «АртХаусБуд» можна легко змонтувати власними руками. Для цього не потрібно використовувати жодної важкої техніки або спеціальних інструментів. В інструкції для монтажу чітко розписані всі необхідні дії.
Залежно від площі майбутнього будинку та складності монтажних робіт, весь процес монтажу може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Погодні умови не заважають процесу збирання, тому будувати такий будинок можна у будь-яку пору року. Наприклад, для будинку площею до 400 м2 потрібна бригада з 4-5 будівельників, жодної вантажопідйомної техніки непотрібно.
Весь каркас ззовні обшивається вітрозахисною плівкою Tyvek House Wrap або аналогами цієї плівки. Вона захищає утеплювач від вологих повітряних потоків з вулиці, а зсередини назовні пропускає пару. Завдяки цій плівці пиломатеріал каркасу та утеплювач залишаються сухими.

Міжповерхове перекриття каркасних будинків в Україні

Зазвичай, міжповерховим перекриттям для каркасного будинку служить балка 45х200 мм, встановлена кроком +/- 400 мм. Січення балок потрібно збільшити, якщо довжина перекриття більша, ніж 4,2 м. Для підвищених навантажень та прольотів більших за 5 м використовують декілька видів міжповерхового перекриття:
– Сталева балка 24м у якості прогону;
– Дерев’яна двотаврова балка;
– Балки перекриття на основі МЗП (металевих зубчатих пластин).
Зверху на балкці викладається листовий матеріал, зазвичай це ОСБ-3 або фанера ФСФ товщиною 18-22 мм. Товщина залежить від кроку балок. Цементно-стружкова плита (ЦСП) може застосовуватись у будівлях з підвищеною вологістю та ризиком займання.

Внутрішнє оздоблення каркасного будинку

Каркасному будинку не потрібен час на усадку та усихання, тому одразу ж після монтажу всіх елементів, встановлення вікон та дверей, проведення утеплення та комунікацій можна розпочинати роботи по внутрішньому оздобленню.
В Україні найбільш широко використовують наступні матеріали для внутрішнього оздоблення:– дерев’яна вагонка або МДФ;
– гіпсокартон;
– магнезитова плита;
– цементно-стружкова плита (ЦСП);
– ОСБ-3.
Є кілька способів для кріплення листів оздоблювального матеріалу в каркасному будинку:
– Кріпити безпосередньо на стійки. Це робиться дуже швидко, а коштує недорого, але забезпечує слабку звукоізоляцію та погану геометрію поверхні;
– За допомогою дерев’яних рейок. Цей спосіб не потребує особливих знань чи вмінь та коштує недорого;
– За допомогою металевих направляючих. Цей метод є найбільш ефективним, але більш коштовним, ніж попередні.

Ціна каркасного будинку нід ключ також залежить від квадратури будинку та його оздоблення.

Наша компанія займається будівництвом каркасних будинків  по всій території України: Києві, Одесі, Львові, черкасах, Дніпрі, Харкові та ін.

Підібрати проект будинку

Ознайомитись з дизайном та переглянути проекти для будівництва Ви можете на сайті наших партнерів

Адреса головного офісу у м.Львів

Відгуки про нас:

5/5
Отличная компания. Прислал проект с Киева. мне сделали все расчеты и за 5 месяцев построили дом с ремонтом под ключ. Рекомендую.
Затишна Підлога
Компанія
5/5
Працюємо з АртХаус як дилери по пошуку їм клієнтів. Порівняли ряд компаній на ринку, з ними маємо те чого не дають інші: 1. глибокий фундамент нижче точки промерзання. 2. Утеплена стяжка, коли бетон не контактує з підлогою, все накрито пінопластом. 3. Ще не зустрічали коли дають паклю між дерев'яними брусами де точно будуть мостки холоду і нові речі такі як еко будинки з коноплі без цементу і пасивні будинки...і при тому якщо взяти ці всі речі і порівняти з такими ж самим деталями ціни найоптимальніші з відгуків клієнтів
Файна Хата
Компанія
oleg gud
5/5
Допомогли по всіх питаннях. Знають свою роботу, на будинок поки ніяких нарікань немає (збудований рік тому).
Irina Anatolievna
5/5

Контакти

Адрес

Вул. Виговського 100

Телефон

+ 38 (067) 323 20 99