м. Львів
067 32 32 099
вул. Виговського 100
м. Чернівці
096 60 69 443
Вул. Чорноморська 4а
м. Івано-Франківськ
050 37 38 053
Вул. Драгоманова 12
м. Одеса
067 51 88 388
вул. Жукова 14Б

Будівництво альтанок, бань та саун


[vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]

Будівництво: дерев’яні бані під ключ

Дерев’яні бані під ключ – мрія практично всіх любителів заміського життя. Вони допомагають не лише зняти втому й напругу після шалених щоденних марафонів у мегаполісі, але й зроблять ділянку значно привабливішою та затишнішою.

Найважливіші аспекти у будівництві бані:

  • Теплоємність. Економія на дровах та гарне зберігання тепла – ось одна з переваг використання СІП панелей для таких конструкцій.
  • Підвищений поріг. Переступити кілька сходинок варто, якщо йдеться про температуру в приміщенні.
  • Матеріал, що дихає. Дерев’яні бані – це не лише традиційно та красиво, але й стіни, що «дихають», корисний мікроклімат, приємний аромат і надійна терморегуляція.
  • Розмаїття вибору. Ми пропонуємо Вам різні дизайн-проекти «Дерев’яні бані під ключ».

Не менш важливими є і зовнішнє оздоблення: рустикального шарму нададуть дерево та камінь. А якісно прокладена штукатурка підкреслить елегантність будівлі. Водночас єдиний проект бані може поєднувати в собі різні стилі.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1714″ img_size=»full»][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner width=»1/2″][vc_single_image image=»1719″ img_size=»large»][/vc_column_inner][vc_column_inner width=»1/2″][vc_single_image image=»1720″ img_size=»large»][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_column_text]

Будівництво альтанок

Дерев’яні альтанки – краса і легкість

Якщо Ви щасливий власник приватного будинку – не відкладайте в довгу шухляду побудову затишної альтанки на подвір’ї.
Перш ніж замовляти альтанку з дерева, обдумайте кілька важливих нюансів: якій формі Ви надаєте перевагу (від прямокутної чи круглої до багатокутної), який тип конструкції Вам імпонує: ротонда, бельведер, павільйон та ін.
Загалом конструкція альтанки складається з наступних елементів: 

  • стовпи, які розташовуються в кожному куті або ж кожні 1,5 м (якщо садова альтанка має округлу форму);
  • дах;
  •  перила, які ще називають балюстрадою.

Альтанки стануть чудовим доповненням до садиби.

Альтанки: переваги та приємні сюрпризи

В усіх альтанках гармонія форми і матеріалу відіграє величезну роль. Оскільки найчастіше попитом користуються альтанки з дерева ми впевнено можемо зазначити, чим саме вони заслужили безапеляційну довіру. Строк їхньої експлуатації може сягати десятків років, а екологічність не викликає сумнівів. Легкість і швидкість зведення дозволить зекономити кошти і час.
Дерев’яні альтанки, ціна яких є демократичною прекрасно доповнить дачну ділянку чи двір перед приватним будинком.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 404 "Not Found"][/vc_column][/vc_row]

Контакти

Адрес

Вул. Виговського 100

Телефон

+ 38 (067) 323 20 99