Львів, вул. Виговського 100(паркінг ВАМу) office@arthouse-bud.com.ua

‎067 32 32 099 / 032 242 20 99

Будівництво бані та сауни

Будівництво бані та сауни

Дерев’яні альтанки – краса і легкість

Якщо Ви щасливий власник приватного будиночка, не відкладайте в довгу шухляду побудову затишної альтанки на подвір’ї. Ця ідея припаде до душі й власникам готелів та ресторанів, які бажають подарувати своїм гостям відпочинок на свіжому повітрі.

Перш ніж замовляти альтанку з дерева, обдумайте кілька важливих нюансів: якій формі Ви надаєте перевагу (від прямокутної та круглої до багатокутної), який тип конструкції Вам імпонує: ротонда, бельведер, павільйон та ін.

Будь-який з перелічених різновидів містить такі елементи:

         стовпи, які розташовуються в кожному куті, або ж кожні 1,5 метрів, якщо  садова альтанка округла;

         дах;

         перила, які ще називають балюстрадою.

Альтанки стануть чудовим доповненням до садиби.

Альтанки: ціна, переваги та приємні сюрпризи

В усіх альтанках гармонія форми і матеріалу відіграє величезну роль. Оскільки найпоширенішими є альтанки з дерева, дізнаймося чим саме вони заслужили безапеляційну довіру. Строк їхнього слугування може сягати десятків років, а екологічність не викликає сумнівів. Легкість і швидкість зведення дозволить зекономити кошти і час. Дерев’яні альтанки, ціна яких є демократичною прекрасно доповнить дачну ділянку чи двір перед приватним будинком.

Процес будівництва є нескладним: так як основу для помосту обирають бетон. Використовуючи шурупи, здійснюють кріплення основ стовпів та поручнів (їхній другий рівень додасть міцності). На черзі дах: крокв’яну систему збирають за допомогою шурупів. Прихисток від палючого сонця та дощу готовий!

Проект «САУНА 4» 98,52 м.кв.

дерев'яна баня

Проект «БАХ» 38,99 м.кв.

будівництво бані

Проект «БАНЯ 1» 38,51 м.кв.

будівництво бані

Проект «САУНА» 38,99 м.кв.

Сауна в Україні

 

Будівництво бані й нюанси, які його супроводжують

Бані з дерева – приємний аспект заміського життя. Вони допомагають не лише зняти втому й напругу після шалених щоденних марафонів у мегаполісі, але й роблять ділянку значно привабливішою.

Які аспекти є найважливішими для  будівництва бані? Ми подбали про:

 

         Теплоємність. Економія на дровах та гарне зберігання тепла – ось одна з переваг використання СІП панелей для таких конструкцій.

 

         Підвищений поріг. Переступити кілька сходинок варто, якщо йдеться про температуру в приміщенні.

 

         Матеріал, що дихає. Дерев’яні бані – це не лише традиційно та красиво, але й стіни, що «дихають», приємний аромат і надійна терморегуляція.

 

         Розмаїття вибору. Ми пропонуємо Вам різні проекти бані – кожному припаде до душі щось особливе.

Не менш важливими є і зовнішнє оздоблення: рустикального шарму нададуть дерево та камінь. Штукатурка підкреслить елегантність будівлі. Водночас єдиний проект бані може поєднувати в собі різні стилі.

Проект бані: оберіть для себе найкраще

Бані з дерева дозволяють креативним членам команди Артхаус Буд експериментувати з естетичим питанням і водночас розширювати функціональне навантаження. Проект бані – це не лише готовий план, що не передбачає доопрацювань та змін, це – зручне рішення для усіх, хто цінує грамотний підхід до будівництва.

Подключение CSS файла