м. Львів
067 32 32 099
вул. Виговського 100
м. Чернівці
096 60 69 443
вул. Чорноморська 4а
м. І.-Франківськ
050 37 38 053
вул. Драгоманова 12
м. Одеса
067 51 88 388
вул. Жукова 14Б
м. Умань
096 18 71 119
вул. Шевченка 29
м. Дніпро
050 08 32 735
вул. М. Малиновського 2
м. К.-Подільський
068 45 45 345
вул. Пушкінська 53

Про компанію


Наша Історія

Ми починали з 2008 року зі спільного польсько-українського проекту ТОВ «Файна Хата», як була ексклюзивним представником німецької компанії RUCK ZUCK(в перекладі «зроби сам, своїми руками») по ремонтам, інтер’єрам та дистрибуції підлоги, двері і тд.
З 2010 року ми почали перші проекти по продажу будинків канадських технологій та супровід будівництва. Паралельно це ішло із виробництвом в Рахівському р-ні Закарпатської області будинків зі зрубу. В 2015-16 р. було прийнято рішення  зробити ре-брендінг об’єднати ці напрямки в один із створенням торгової марки АРТХАУС БУД і розвиток по Україні та Східній Європі мережу філіалів по франчайзингу.
На даний момент ми інтенсивно розвиваємо вже дічюі напрямки такі як каркасні та СІП панелі будинки та зруб, так і нові технологічні і екологічні новинки такі як модульні будинки з виготовленням на виробництві, будинки з технічної коноплі без цементної основи та інші. Ми будуємо для вас і самі живемо в таких же будинках.

Будівництво будинків

Будівництво будинків за канадською технологією — це головний напрямок нашої діяльності, засноване на досягненні новітніх сучасних технологій. Канадська технологія будівництва будинків та інших будівель (SIP технологія) має широке розповсюдження по всьому світу.
Ми першими представили проекти і готові каркасні-щитові будинки в Україні. Ми прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм приділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть: чи то успіху в бізнесі, чи то домашній комфорт.
Будучи однією з перших на Україні, хто представив проекти заміських будинків, що зводяться під ключ з використанням технології SIP панелей, пройшовши досить тернистий шлях від невідомого забудовника до авторитетного і надійного партнера в будівництві каркасних заміських будинків, є безперечним лідером в секторі будівництва каркасних котеджів

Індивидуальний підхід

Ми виробляємо готові комплекти для модульної (швидкої і остаточної) зборки будівель будь-якого типу: житлових будинків, будівель комерційного, адміністративного і навіть промислового призначення.
Продукт АртХаусБуд — не купа будівельного матеріалу, це готові, підігнані під потрібні розміри конструктивні елементи (блоки) вашого майбутнього житла.

Якість і професіоналізм

Вибираючи готовий продукт АртХаусБуд, ви отримуєте більше, ніж будівельний матеріал.
Вам не потрібно підганяти панелі, формувати систему пазів в конструкції СІП-панелі, утворювати каркасно-опорну систему, обробляти дерев’яні конструкції вогнебіозахисту. Все це ми зробимо на виробництві.

Гарантії

Компанія АртХаусБуд запатентувала технологію виробництва структурно-ізоляційних панелей (способ виробництва структурно-ізоляційніх панелей (СІП-панелей) — готові конструктивно елементів будівель і будівельних споруд № 2 014 09 833) і гарантує своїм клієнтам надійний і сертифікований спосіб будівництва.
Ми виробляємо СИП-панелі з вмонтованим цільним сухим дерев’яним брусом, обробленим антипіреном (методом занурення), який забезпечує Вогнебіозахист деревини і додає високий рівень пожаростойкости будівлі.

Контакти

Адрес

Вул. Виговського 100

Телефон

+ 38 (067) 323 20 99